Foto: LETA

FOTO: Vācijā ar mīļoto vīrieti apprecējies politiķis Roberts Putnis 1

Latviešu politiķis, politologs un Latvijas Kultūras akadēmijas vieslektors Roberts Putnis Vācijā apprecējies ar mīļoto vīrieti Dmitriju. Par to Roberts pats paziņoja sociālajā tīklā Instagram.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
ASV, iespējams, izdarīs ko starptautiski negaidītu. Tās lemj par to, kam pieder Krima
7 pazīmes, ka tevī ir kaut kas no neandertālieša – no priekšrocībām līdz trūkumiem
Lasīt citas ziņas

“Tieši pēc desmit gadiem reģistrētā partnerībā laime no šodienas būt pilnvērtīgā laulībā ar Dmitriju Markovu. To, protams, pavada rūgtums, ka cita valsts dod lielāku tiesisko aizsardzību par man tik mīļo Latviju,” – Roberts rakstīja klāt fotogrāfijai, kurā viņš redzams skūpstā ar mīļoto vīrieti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Redzams, ka fotogrāfija tapusi Standesamtas pilsētā Vācijā, kur vīrieši mijuši laulības gredzenus.

Atgādināsim, ka 2018.gadā Roberts Putnis no partijas “Progresīvie” tika izvirzīts kā kandidāts premjera amatam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.