Foto-LETA

FOTO: Rīgas Domā svin svētkus bērniem 1

Sestdien, 8.augustā, norisinājās izglītojošs un izklaidējošs pasākums “Doms bērniem”.

Reklāma
Reklāma
Baltais nams nāk klajā ar skaļu paziņojumu: Donalds Tramps pārliecināts, ka nedēļas laikā karš tiks izbeigts
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Kokteilis
Fantāzijai nav robežu: 8 neparastākie vārdi, kurus slavenības devušas saviem bērniem
Lasīt citas ziņas

Pasākumā mazajiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties 20 dažādās darbnīcās, izzināt senās celtnes noslēpumus īpašā ekskursijā, kā arī Doma dārzā noskatīties ansambļa “Knīpas un Knauķi” koncertu.

Šī gada tēma ir sapnis. “Katram, arī katram bērnam, ir savs sapnis. Sapnis par savu dzīvi. Kas es būšu? Ko darīšu? Arī Doms no kāda cilvēka sapņa ir kļuvis par katedrāli, Doma ērģeles – no meistara sapņa ir kļuvušas par varenu instrumentu,” svētku tēmu raksturojuši organizatori.

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzas sapņu profesijas palīdzēja iepazīt sabiedrībā zināmi savas jomas profesionāļi. Darbnīcas vadīja pianists, režisors, žurnālists, tērpu mākslinieks, šefpavārs un pat filozofs, kuri dalījās savās prasmēs.

Doma dekāns Elijs Godiņš bērnus pulcēja uz īsu muzikālu svētbrīdi, kam sekoja koncerts Doma dārzā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.