Auto sadursme ar vilcienu Liepājā.
Auto sadursme ar vilcienu Liepājā.
FOTO: Valsts policija

FOTO: Mikroautobuss saduras ar vilcienu 0

23.maija pēcpusdienā Valsts policijā saņemta informācija, ka Liepājā ostas teritorijā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīnas sadursme ar vilcienu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Telegram” kanālos arvien satraucošākas krievu atzīšanās: Karš ir kļuvis par komadieru privāto biznesu
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Lasīt citas ziņas

Noskaidrots, ka 1974.gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli “Mercedes-Benz Sprinter”.

Vīrietis sākotnēji apstājās pie ceļa zīmes, taču, nepārliecinoties par drošību, uzsāka kustību, kā rezultātā uzbrauca uz dzelzceļa pārbrauktuves, kur notika sadursme ar vilcienu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par laimi, šajā negadījumā cietušu cilvēku nav, tāpat alkohola apreibums transportlīdzekļu vadītājiem nav konstatēts, informā policija.

Transportlīdzekļa “Mercedes-Benz Sprinter” vadītājam ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Viņam var uzlikt naudas sodu no 15 līdz 70 eiro.

Auto sadursme ar vilcienu Liepājā.
FOTO: Valsts policija
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.