Toms Hartmanis ar izredzēto Lolitu kāzu dienā. Attēlā kreisajā pusē – “Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa.
Toms Hartmanis ar izredzēto Lolitu kāzu dienā. Attēlā kreisajā pusē – “Kurbada” vārtsargs Uldis Čalpa.
Foto: Itars Siliņš/”Facebook”

FOTO: Hokejists Hartmanis kar slidas uz nagliņas un iepeld laulības ostā 0

Latvijas hokejists Toms Hartmanis mijis gredzenus ar dzīvesbiedri Lolitu, vēsta viņa ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Aptumsumu koridors: 10 lietas, kas jāizmet līdz 14. martam, lai izvairītos no neveiksmes 1
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
“Krievija patiesībā ir lielās nepatikšanās.” Kā ASV palīdzības pārtraukšana Ukrainai var kaitēt Putinam? 25
Lasīt citas ziņas

Toms Hartmanis augusta sākumā aizvadīja atvadu spēli no hokeja. Pēdējos sešus gadus viņš pavadīja “Kurbads” vienībā, ar kuru divas reizes kļuva par Latvijas čempionu, bet iepriekš spēlējis Kazahstānā, Lielbritānijā un Zviedrijā. Pirmajās divās KHL sezonās Hartmanis bija Rīgas “Dinamo” sistēmā, galvenajā komandā kopā aizvadot septiņas spēles.

Tagad 31 gadu vecais Hartmanis iestūrējis laulības ostā. Lai jaunlaulātajiem mīlestība, karstas sirdis un saticība visa mūža garumā!

CITI ŠOBRĪD LASA
Hokejista Toma Hartmaņa kāzas
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.