Mītiņš pie Raiņa pieminekļa

FOTO. “Brauciet uz Krieviju!” Garāmbraucēji izsvilpj Ždanokas partijas pasākuma apmeklētājus 158

Daudzviet pasaulē 1.maija Darba svētkus ar mītiņiem. Uz mītiņu pie Raiņa pieminekļa Rīgā savus domubiedrus bija aicinājusi arī Latvijas Krievu savienība.

Reklāma
Reklāma
“Iespējams, vainīga ir kļūda mašīnas vadītāja vai vecākā apkalpes vadītāja rīcībā.” Noteikta precīza nogrimušās bruņumašīnas atrašanās vieta 55
Trampa atbilde par ASV karavīru pazušanu Lietuvā ir tikpat šokējoša kā pats notikums 54
atbrīvoties no “stresa riepas” uz vēdera? 10 pārtikas produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni
Lasīt citas ziņas

Uz pasākumu bija pulcējušies daži desmiti dažāda gada gājuma cilvēki, turot rokās sarkanu karogu, balonu vai apsējuši sarkanu šalli. Uz mītiņu bija ieradusies arī partijas līdzpriekšsēdētāja Tatjana Ždanoka.

Mītiņa dalībnieki pauda neapmierinātību ar varas iestāžu attieksmi pret krievvalodīgajiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uzrunas lielākoties tika teiktas krievu valodā bez tulkojuma latviešu valodā. Pasākuma izskaņā mītiņa dalībnieki vienojās kopīgā dziesmā, kas arī tika izpildīta krievu valodā.

Aculiecinieki novēroja, ka policija aizturēja kādu vīrieti, kam galvā bija cepure ar agresorvalsts simboliku. Tikmēr garāmbraucošie velosipēdisti aicināja mītiņa dalībniekus braukt atpakaļ uz Krieviju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.