Publicitātes foto

FOTO: ar uguņošanu un koncertu saulrietā Jūrmalā atklāj vasaru 0

Ar amerikāņu rokmūziķes Sūzijas Kvatro, pašmāju grupas “Pērkons” un uguņošanu jūras krastā 25. maijā Jūrmalā svinēts kūrorta vasaras sākums, pulcējot vairākus tūkstošus apmeklētāju saulrieta apspīdētā Majoru pludmalē.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas
Publicitātes foto

Uz lielās skatuves Majoros koncertēja arī igauņu grupa “Ewert and The Two Dragons”, kas Jūrmalā atklāja šāgada tūres pirmo koncertu. Jūras krastā pirmo reizi uzstājās arī jūrmalnieks, hiphopa mākslinieks ansis. Savukārt laika apstākļi koncerta apmeklētājus lutināja ar skaistu saulrietu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kūrortpilsētas vasaras svētkos debesīs plīvoja lielizmēra Jūrmalas pilsētas karogs. Karogu 100 m2 izmērā īpaši Jūrmalai darinājis Tadas Surkys no Lietuvas.

Pozitīva svētku noskaņa valdīja Dzintaru pludmalē, kur notika Latvijā lielākais Saldējuma festivāls. Ikviens pasākuma viesis varēja nogaršot ne tikai vairāk nekā 100 dažādu saldējumu garšas, bet arī jauno “Jūrmalas dzintara saldējumu”, kas šovasar būs ekskluzīvi nopērkams tikai Jūrmalā. Par muzikālo pavadījumu festivālā rūpējās “Bermudu divstūris”, Ivo Grīsniņš Grīslis, Chris Noah, “Rahu The Fool” un “Svētdienas aprīlis”. Pludmalē norisinājās arī aizraujošas ielu deju cīņas “Ghetto Dance Jurmala Battle”. Spēcīgākie dejotāji un tiesneši īpašā šovā prezentēja savu deju stilu.

Publicitātes foto

Svētku svinības pilsētā sākās ar vairāku tūkstošu jūrmalnieku svētku gājienu pa Jomas ielu līdz Majoru pludmalei. Gājiena dalībnieki pārsteidza pilsētas viesus ar krāšņiem tērpiem un atraktīviem priekšnesumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.