Dziedātāja Aminata Savadogo

FOTO. Ar brīnišķīgiem jaunumiem klajā nākusi latviešu dziedātāja Aminata 36

Šī gada 27. oktobrī koncertzālē “Palladium” notiks dziedātājas Aminatas solokoncerts “Paisums. Bēgums”.
Tiek solīts, ka tajā izskanēs gan jau labi zināmās, gan arī pavisam jaunas dziesmas. Šogad Aminata plāno izdot pilnmetrāžas albumu, kas būs paplašinājums pērn izdotajam minialbumam “Savvaļas pusē”. Jau tagad studijā tiek aktīvi radītas jaunas dziesmas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Laimīgais datums 22.02. – šīm 4 zodiaka zīmēm tā solās būt īpaši veiksmīga diena
Tramps iet uz visu banku – no Ukrainas prasa neiespējamo: atklātas skandalozā līguma detaļas
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

“Iedvesmojoties no koncerta pagājušogad un cilvēku pozitīvajām atsauksmēm, kopā ar komandu nolēmām lielu solokoncertu sarīkot arī šogad,” saka Aminata. “Ļoti vēlos sagādāt mūzikas svētkus gan saviem klausītājiem, gan arī pati sev pēc iespējas biežāk!”

Aminata koncertā uzstāsies ar savu pastāvīgo pavadošo grupu, kurā muzicē tādi meistari kā ģitārists Kaspars Vizulis, taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, basists Kristaps Ērglis un bundzinieks Rūdolfs Daņiļevičs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar spēcīgo balsi, nenoliedzamo talantu un bezgalīgo radošumu Aminata turpina pārkāpt populārās mūzikas robežas, nostiprinot savu statusu kā viena no Latvijas aizraujošākajām solo māksliniecēm. Viņa ieguvusi arī starptautisku atzinību un izdevusi virkni veiksmīgu singlu un albumu. Ar savu šogad gaidāmo dziesmu apkopojumu Aminata ir gatava sasniegt jaunas virsotnes savā muzikālajā karjerā.

Biļetes uz koncertu 27. oktobrī koncertzālē “Pallaidum” jau pieejamas “Biļešu servisā”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.