Foto apskats: Latvijas talantīgie sportisti tērpjas vakartērpos un nosvin “Gada balvu vieglatlētikā” 0

Latvijas vieglatlētikas savienība vakardien nosvinēja sporta veida 120 gadadienu Latvijā. Tam par godu norisinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija “Gada balva vieglatlētikā”. Kultūras pilī «Ziemeļblāzma» valsts labākie vieglatlēti sporta tērpus bija nomainījuši pret vakarkleitām un uzvalkiem.

Reklāma
Reklāma
Kur mukt? Nosauktas drošākās valstis iespējama Trešā pasaules kara gadījumā
Veselam
6 rīta ieradumi, kas slepeni veicina svara pieaugumu: izvairies no tiem!
TV24
“Kā lai izdzīvo?” pensionāre ar asarām acīs stāsta par ilgo darba stāžu padomju laikā, kas netiek atalgots
Lasīt citas ziņas

Par labāko 2017. gadā atzina trīssoļlēcēju Elviju Misānu, savukārt Latvijas labākās vieglatlētes godu ieguva daudzcīņniece Laura Ikauniece – Admidiņa.

Svinīgajā ceremonijā apbalvojumus pasniedza Eiropas Vieglatlētikas asociācijas prezidents Sveins Arne Hansens, kurš oficiālajā vizītē viesojas Rīgā, kā arī sabiedrībā un sportā zināmas personības – šahiste un Latvijas finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola, sportisti – Līna Mūze, Kaspars Gorkšs, Jeļena Prokopčuka Čelnova, treneri Ainars Bagatskis un Viktors Ščerbatihs, Lattelecom Rīgas maratona organizators Aigars Nords un citi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Foto: Līga Pētersone

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.