Fortūnas rats horoskopā. Ko tas nozīmē katrai zodiaka zīmei? 0
Kas ir Fortūnas rats?
Šo punktu aprēķina, izmantojot trīs svarīgākos punktus horoskopā, kas nosaka cilvēka būtību: Sauli, kas raksturo garu, Mēnesi, kas raksturo dvēseli, un ascendentu (ASC) jeb dzimšanas brīdi, kas nosaka vēlmi izpausties un realizēties. To enerģija horoskopā satiekas vienā punktā, kuru sauc par Fortūnas ratu jeb veiksmes atslēgu.
Ja cilvēks ļauj izpausties šai horoskopa kartes daļai, viņš jūtas kā atradis savu īsto dzīves nišu, jūtas kā mājās, piederīgs savam liktenim. Tas dod sajūtu, ka dzīvei ir jēga, ka esi vajadzīgs, un norāda jomas, kur cilvēks grib būt visgodīgākais un patiesākais. Fortūnas jeb veiksmes rats jau pašā nosaukumā ietver galveno principu – veiksmi.
Kā rats tas griezdamies izripo cauri visām zodiaka zīmēm, parādot to patieso nozīmi, spēku un vienotību. Tā ir kā lavīna, kur viens akmentiņš iekustina procesu, kas pārtop neizmērāmā spēkā.
Auns visu iekustina un pārvērš darbībā.
Vērsis šai kustībai dod virzienu, iezīmē robežas un piešķir vērtību.
Dvīnis par to pavēsta pasaulei un piesaista interesentus.
Vēzis pulcina kopā līdzīgi domājošos un māca sadarboties, lai kopīgiem spēkiem radītu paliekošas vērtības.
Lauva radītajam piešķir nozīmīgumu un spozmi.
Jaunava aicina neapstāties un pilnveidot jau radīto, mācoties no citu pieredzes.
Svari rūpējas, lai saglabātos līdzsvars un radīšana nekļūtu par iznīcināšanu.
Skorpions palīdz atšķirt un nodalīt oriģinālu no viltus pakaļdarinājumiem.
Strēlnieks māca izprast radītā nozīmi un pielietojumu. Mežāzis atlasa labākos eksemplārus no radītā, lai saglabātu kā paraugus nākamajām paaudzēm.
Ūdensvīrs piedāvā jaunas idejas, lai process neapstātos un radītais neieslīgtu aizmirstībā un iznīcībā.
Visbeidzot Zivis to visu pieraksta zīmju veidā, tā radot teikas, nostāstus un leģendas, no kā Aunam iedvesmoties un doties noskaidrot patiesību par notiekošo.
Tā viena cikla beigas pārtop nākamā cikla sākumā, ko dēvējam par attīstību. Tā katrā cilvēkā mīt daļa no kopīgā sapņa – padarīt šo pasauli skaistāku, sakārtotāku un harmoniskāku, lai katrs, kas šeit dzīvo, justos laimīgs. Tas simbolizē, ka esam cits citam vajadzīgi, māca izprast to, ka visi esam vienlīdz svarīgi.