Publicitātes foto

“Ferrari” Spānijā atvērs 100 miljonu eiro vērtu atrakciju parku 0

Itāļu luksusa automašīnu ražotājs “Ferrari” ceturtdien paziņoja par jauna 100 miljonu eiro vērta atrakciju parka atvēršanu Spānijā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Tas darbosies no 2016. gada un būs pirmais tāda veida atrakciju parks Eiropā.

Parks tiks iekārtots “PortAventura” teritorijā 75 000 kvadrātmetru plašumā. Tajā būs Eiropā lielākais un ātrākais “vertikālais pacēlājs”, braukšanas simulators, vairāki restorāni un viesnīca ar 250 istabām.

CITI ŠOBRĪD LASA

2010. gadā tika atvērts “Ferrari” atrakciju parks Abū Dabī. Tajā ir atrakcija, kas tiek uzskatīta par ātrāko pasaulē.

“Pēc “Ferrari” panākumiem Abū Dabī mēs saņēmām daudzus lūgumus atvērt atrakciju parkus arī citviet,” sacīja ” Ferrari Brand” vadītājs Andrea Perone.

Vieta izvēlēta tāpēc, ka “PortAventura” ir viens no Eiropas lielākajiem atrakciju parkiem un jau tagad gadā piesaista aptuveni četrus miljonus cilvēku.

“Brīvajā laikā” tiks izvērtēti piedāvājumi atvērt citus atrakciju parkus ārpus Eiropas, norāda Perone.

Pagājušajā gadā Spāniju apmeklēja 60,6 miljoni tūristu. Tā ir trešā visvairāk apmeklētā valsts pasaulē, un populārāka par to ir tikai Francija un ASV.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.