15517 “Žalgira” līdzjutēji Kauņā gādāja par fantastisku basketbola atmosfēru.
15517 “Žalgira” līdzjutēji Kauņā gādāja par fantastisku basketbola atmosfēru.
Fotoo: Euroleague

“Fenerbahce” tiek pie uzvaras Kauņas zaļajā fanu jūrā 0

ULEB Eirolīgas ceturtdaļfināla trešajā spēlē iespaidīgu līdzjutēju spiedienu izturēja Turcijas klubs Stambulas “Fenerbahce”, kas viesos ar 66:57 (15:19, 16:15, 18:12, 17:11) pārspēja Lietuvas flagmani Kauņas “Žalgiris”, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-1.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Rīgu var “noslaucīt” vienā acumirklī! RTU zinātnieki ceļ trauksmi, ka ostā gadiem stāv mums visiem bīstamais amonija nitrāts
Trampam “uz galda” ir jauns priekšlikums par Ukrainu: kas tajā pausts?
Lasīt citas ziņas

Uzvarētājiem 17 punktus iemeta Marko Guduričs, kamēr “Žalgiris” vienībā rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Neits Volterss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmajā puslaikā “Žalgiris” spēja iegūt teju desmit punktu vadību, bet otrajā puslaikā Stambulas vienība pārņēma kontroli pār maču. Mājiniekiem nelīdzēja arī vētrains vairāk kā 15 tūkstošus liels skatītāju atbalsts.

Nākamais sērijas mačs notiks ceturtdien turpat Kauņā.

Pašreizējie čempioni Madrides “Real” no Spānijas otrdien sasniedza ULEB Eirolīgas basketbolā finālčetrinieka sacensības.

Ceturtdaļfināla trešajā spēlē “Real” izbraukumā ar rezultātu 89:82 (23:18, 13:23, 22:17, 31:24) uzvarēja Grieķijas grandu Atēnu “Panathinaikos”, sērijā līdz trim uzvarām triumfējot ar 3-0.

Madrides kluba sastāvā ar 16 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm izcēlās Fakundo Kampaco, bet tikpat rezultatīvs bija Rudijs Fernandess. Savukārt “Panathinaikos” labā 17 punktus iemeta Niks Kalatess.

Abos pārējos ceturtdaļfināla pāros rezultāts ir neizšķirts 1-1 – latvieša Rolanda Šmita pārstāvētā Spānijas komanda Barselonas “Lassa” spēkojas ar Stambulas “Anadolu Efes” no Turcijas, bet Krievijas grands Maskavas CSKA tiekas ar Vitorijas “Baskonia” no Spānijas.

Ceturtdaļfināla sēriju uzvarētājas iekļūs finālčetrinieka turnīrā, kas no 17. līdz 19.maijam notiks Vitorijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.