Foto – Shutterstock.com

Fakti par miegu un sapņiem – kā tie rodas, kā tos ietekmēt un kāpēc tie atkārtojas? 0

Sapņošana palīdz mācībās

Foto – Shutterstock
Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Skorpions – 19. novembris, Strēlnieks – 24. jūlijs: laimīgākā diena 2025. gadā katrai zodiaka zīmei
TV24
“No tautas tāpēc šogad noslauks pēdējo kapeiku!” Izrādās, ka valdības budžetā ierakstīts – “Latvenergo” jāiemaksā vismaz 200 miljoni eiro nodokļos
Receptes
Jāmeklē, dārgi, nav laika? 15 produkti, ko turēt pa rokai, lai atvieglotu veselīgu ēšanu visas nedēļas garumā
Lasīt citas ziņas

Ikviens no mums sapņo, tomēr par šo pasauli zinām tik maz. Kā rodas sapņi? Vai tos iespējams interpretēt, saistot ar ikdienas dzīves norisēm un tā paredzot nākotnes notikumus? Atbildes uz šiem un citiem interesantiem jautājumiem par sapņiem sniedz portāla goodhousekeeping.com aptaujātie eksperti.

Ja gatavojies eksāmenam vai svarīgai prezentācijai, krietni vērtīgāka par ilgu sēdēšanu nomodā, cenšoties iegaumēt visus nepieciešamos faktus, būs laicīga došanās pie miera.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad sapņojam, mūsu smadzenes aktīvi apstrādā uztverto informāciju, kā rezultātā rodam problēmas risinājumu – un šai sakarā teiciens “Rīts gudrāks par vakaru” patiešām ir vietā, stāsta Hārvardas Universitātes pētnieki.

Lai gūtu maksimālu efektu, ko mūsu prātam sniedz sapņi, rūpējies, lai guļamistaba būtu tumša, vēsa un klusa – atceries, ka tajā nav vietas televizoram, planšetei un arī mobilajam tālrunim, uzsver eksperti.


SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.