Eltons Džons uzstājas Londonas metro 0

Britu mūziķis Eltons Džons ceturtdien uzstājās Londonas metro stacijā, vēsta laikraksts “The Guardian”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Aptumsumu koridors: 10 lietas, kas jāizmet līdz 14. martam, lai izvairītos no neveiksmes 1
Vēsture skarbi tiesās Trampu: ekonomists skaidro, kāpēc konflikts ar Zelenski kaitēs pašām ASV
Veselam
Kāpēc naktī, ja pēkšņi pamosties, vajadzētu paciesties un neiet uz tualeti, skaidro miega speciālisti 36
Lasīt citas ziņas

Ceturtdien sociālajos tīklos parādījās fotogrāfijas un video, kuros Eltons Džons Sentpankrasas stacijā spēlē klavieres. Viņam apkārt sapulcējies liels cilvēku pūlis.

Pēc dažas minūtes ilga priekšnesuma Džons pateicās faniem un aizgāja, atstājot uz klavierēm zīmīti: “Izbaudiet šīs klavieres. Tā ir dāvana. Ar mīlestību, Eltons Džons.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pārsteigums! Es devos uz Sentpankrasas staciju, lai iesvētītu “Yamaha” klavieres, ko tai ziedoju,” Džons rakstīja tviterī. “Tagad visi varēs tās paspēlēt.”

Piektdien iznāca Džona jaunākais albums “Wonderful Crazy Night”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.