Foto – Leta/AFP

Eirovīzijas dziesmu konkursā uzstāsies Džastins Timberleiks 0

Šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā uzstāsies amerikāņu dziedātājs Džastins Timberleiks, paziņojuši pasākuma rīkotāji.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Kokteilis
Kādā krāsā jābūt naudas makam, lai piesaistītu finansiālo labklājību? Katrai zodiaka zīmei savs veiksmes tonis
Lasīt citas ziņas

35 gadus vecais Timberleiks sestdien konkursa finālā pārtraukuma laikā izpildīs dziesmu “Can’t Stop the Feeling”.

Tā būs pirmā reize konkursa vēsturē, kad bez konkursa dalībniekiem uz skatuves kāps tik liela mēroga mūzikas zvaigzne.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tā ir fantastiska iespēja,” sacīja Eirovīzijas producents Svens Stojanoviks. “Mēs ļoti priecājamies, ka Džastins Timberleiks ar grupu mūsu šovā izpildīs savu jauno dziesmu. Tas būs ļoti īpašs brīdis zviedru dziesmu autoriem Maksam Mārtinam un “Shellback”, kuri sacerēja to kopā ar Džastinu Timberleiku.”

“Mēs ar lepnumu uzņemsim vienu no pasaules labākajiem izpildītājiem! Mums visiem tas ir pagodinājums un iedvesmas avots,” norādīja Eirovīzijas dziesmu konkursa producents Martins Esterdāls.

Timberleiks savas karjeras laikā ieguvis deviņas “Grammy” un sešas “Emmy” balvas. Viņa pazīstamākie hiti ir “Cry Me A River”, “SexyBack” un “Mirrors”.

2016. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls notiks sestdien, 14. maijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.