Edgars Vasiļevskis: Pacienti reizēm maldīgi domā, ka medicīna ir visspēcīga 28

“Tu gribi teikt, ka, mēģinot visu sakārtot ar 6,8 vai 12 tabletēm dienā, tas varētu būt par īsu?” runājot par integratīvās un holistiskās medicīnas nozīmi saslimšanu ārstēšanā, raidījuma “Dr. Apinis” vadītājs Pēteris Apinis jautā algologam, anesteziologam un integratīvās medicīnas ārstam Edgaram Vasiļevskim.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jauni cilvēki riskē nepamanīt zarnu vēža simptomus – ārste brīdina par 5 svarīgākajām pazīmēm
Kokteilis
FOTO. 7 neparastākie veikali Latvijā, ko ir vērts apciemot
Kaut kas tāds nav noticis kopš kara sākuma! Putins spēris negaidītu soli
Lasīt citas ziņas

Edgars Vasiļevskis atbild apstiprinoši: “Tieši par to ir stāsts. Pacienti reizēm maldīgi domā, ka medicīna ir visspēcīga. Teiksim, man ir saslimšana, man ir reimatoīdais artrīts, tad jau es ar zālēm to varēšu visu sakārtot.

Kā jau grāmatā tas ir uzsvērts, ir vairāku paaudžu un pakāpju protokoli. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē – ja pirmais protokols nestrādā vai tam ir ļoti daudz blakusefektu, iespējams, ir jāiet pie tālākā, bet šie blakusefekti jau ķermenī paliek, un bieži vien ar to nepietiek – ir jāpieslēdz pārējie virzieni.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.