Foto – LETA

Dzanuškāns atmaksās Rīgas domei par kritizēto pētījumu saņemtos 35 000 eiro 9

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs ar savu ārštata padomnieku Jāni Dzanuškānu ir pārrunājis jautājumu par pētījumu, kuru zvērinātu advokātu birojs “Dzanuškāns& partneri” veica pēc Pilsētas attīstības departamenta pasūtījuma, un pēc šīs sarunas Dzanuškāns nolēmis atmaksāt par to saņemtos 35 000 eiro, informē pašvaldībā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Lai novērstu jebkādas iespējamas spekulācijas par ētikas normu pārkāpumiem, Dzanuškāns pieņēmis lēmumu atmaksāt Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam visus par pētījumu saņemtos 35 000 eiro. Departaments arī turpmāk varēs izmantot šo pētījumu darba vajadzībām, kam tas ticis pasūtīts.

Ušakovs norāda, ka viņam nav pamata runāt par pārkāpumiem, kurus būtu pieļāvis Pilsētas attīstības departaments, pasūtot un pieņemot šo pētījumu. VARAM un visiem, kuriem būs jautājumi vai vēlme to pārbaudīt, departaments sniegs visu nepieciešamu informāciju un atbalstu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Par pētījumu varētu būt tikai ētiska rakstura jautājums. Šodienas Dzanuškāna lēmums šo jautājumu ir noņēmis no darba kārtības,” norādījis Ušakovs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.