“RTU/Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti bija ļoti tuvu sensācijai Baltijas vīriešu volejbola līgas finālturnīrā 1

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Pazīmes, ka tu patērē pārāk daudz olbaltumvielu 2
Krievijā trīskāršojušies “vārti uz elli”, kas var aprīt zemi un ciemus
atbrīvoties no riebīgās “riepiņas” uz vēdera. Nosaukti 5 galvenie noslēpumi

“RTU/Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti bija ļoti tuvu sensācijai Baltijas vīriešu volejbola līgas finālturnīrā, taču izšķirošajā spēlē zaudēja favorītei Tartu “Bigbank”, samierinoties ar sudraba medaļām.

Vispirms Raimonda Vildes trenētā komanda pusfinālā ar 3:1 (25:19, 25:16, 23:25, 25:20) uzvarēja “Ezerzeme/DU” no Daugavpils, bet vakar finālā dramatiskā piecu setu cīņā ar 2:3 (25:18, 22:25, 25:20, 20:25, 20:22) zaudēja mājiniekiem. Pēdējā – piektajā – setā Latvijas klubs bija vadībā ar 14:12, taču neizmantoja divas mačbumbas. Arī pēc tam vēl četras reizes jūrmalnieki spēja panākt punkta pārsvaru, tomēr “Bigbank” ikreiz atspēlējās un paši ar savu trešo mačbumbu nodrošināja Baltijas čempionu titulu otro gadu pēc kārtas. Šī ir tikai trešā reize, kad kāds no Latvijas klubiem Baltijas līgā izcīna sudraba medaļas.

Tikmēr bronzas medaļas izcīnīja daugavpilieši, kas spēlē par trešo vietu ar 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 26:24) uzvarēja Pērnavas klubu, kas pamatturnīrā bija pēdējā vietā, taču ceturtdaļfinālā negaidīti uzvarēja Tallinas “Selver/TalTech”.