Foto: reuters.com

Dominikānā sagruvušajā naktsklubā bojā gājuši jau vairāk kā 180 cilvēki 0

Dominikānā bojāgājušo skaits pēc naktskluba jumta iegrūšanas sasniedzis 184 cilvēkus, trešdien paziņojuši glābēji.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
ASV, iespējams, izdarīs ko starptautiski negaidītu. Tās lemj par to, kam pieder Krima
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
Lasīt citas ziņas

Kā ziņots, Santodomingo naktskluba “Jet Set” jumts sagruva naktī uz otrdienu.

Vairāk nekā 300 glābēju, kuriem palīdzēja cilvēku meklēšanas suņi, divas dienas pārmeklēja gruvešus. Viņiem palīdzēja ugunsdzēsēji no Puertoriko un Izraēlas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Trešdien glābēji paziņoja, ka izdzīvojušo meklēšana ir pabeigta.

Vairāk nekā 500 cilvēku traģēdijā guvuši ievainojumus.

Starp bojāgājušajiem ir merenges mūzikas dziedātājs Rubijs Peress, kurš uzstājās brīdī, kad sabruka ēkas jumts. Vietējie mediji vēsta, ka klubā atradās no 500 līdz 1000 cilvēku.

Dzīvību zaudējusi arī Montekristi provinces gubernatore Nelsija Krusa.

Starp bojāgājušajiem ir arī bijušais beisbolists Tonijs Blanko, kas deviņus gadus bija spēlējis ASV un astoņus gadus Japānā.

Jumta sabrukšanas cēlonis vēl nav noskaidrots.

Dominikānas prezidents Luiss Abinaders ir izsludinājis trīs dienu valsts sēras.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.