Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/Edijs Pālens

Dobelē šis rīts iesācies traģiski – ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks 0

Šorīt Dobelē ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Inta Palkavniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Aptumsumu koridors: 10 lietas, kas jāizmet līdz 14. martam, lai izvairītos no neveiksmes 1
Vēsture skarbi tiesās Trampu: ekonomists skaidro, kāpēc konflikts ar Zelenski kaitēs pašām ASV
Veselam
Kāpēc naktī, ja pēkšņi pamosties, vajadzētu paciesties un neiet uz tualeti, skaidro miega speciālisti 36
Lasīt citas ziņas

Šorīt ap plkst.7.30 VUGD saņēma informāciju, ka Dobelē daudzstāvu dzīvojamā mājā jūtams sadūmojums. Notikuma vietā tika konstatēts, ka vienā no ēkas dzīvokļiem deg sadzīves mantas piecu kvadrātmetru platībā, kā arī tika atrasts viens bojāgājušais.

Šobrīd ugunsdzēsēji turpina darbu notikuma vietā. Ugunsgrēka iemeslus mēģina noskaidrot Valsts policija.
CITI ŠOBRĪD LASA

Palkavniece norādīja, ka dzīvoklī nebija uzstādīts dūmu detektors, kas ar skaņas signāla palīdzību savlaicīgi būtu brīdinājis par ugunsgrēka izcelšanos un, iespējams, izglābis cilvēka dzīvību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.