Foto – publicitātes

“Dirty Deal Teatro” repertuārā atgriežas “Mitjas mīlestība” 0

Dirty Deal Teatro pēc ilgāka pārtraukuma repertuārā atgriežas skatītāju iemīļotā izrāde “Mitjas mīlestība”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Pusdienu ceļvedis: ko vislabāk ēst pusdienās atbilstoši tavai zodiaka zīmei
Īrija gatava maksāt visiem ārzemniekiem līdz pat 84 000 eiro jauna mājokļa iegādei. Kur slēpjas āķis?
Kārlis Streips: “Ārprāts. Vienkārši ārprāts. Citu vārdu es nespēju atrast”
Lasīt citas ziņas

Tās pamatā ir I.Buņina tāda paša nosaukuma stāsts, ko iestudējis režisors Vladislavs Nastavševs un izrādē spēlē Jurijs Djakonovs un Inese Pudža.
Ivana Buņina stāsts “Mitjas mīlestība” ir par aktrises greizsirdīgo draugu, kurš tik ļoti pārdzīvo abu šķiršanos, ka savā izmisumā redz Katju visos sastaptajos cilvēkos. Puiša apsēstība noved pie vardarbīgām sekām. Vai juteklīgi kaislīgām ilgām ir identitāte, vai tas ir tikai instinkts, un tā projekcija uz otru personu ir tikai nejaušība?
Izrāde: 18. martā plkst. 19:00.
Teātra adrese: Spīķeru kvartāls, Maskavas iela 12 k-2
Biļešu cena: Ls 6 (skolēniem, studentiem, pensionāriem Ls 4). Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā  HYPERLINK “http://www.bilesuparadize.lv/”www.bilesuparadize.lv, kā arī pirms izrādes teātra kasē.
Izrādes atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kultūras ministrija, Vivacolor un Latvijas Jaunā teātra institūts.
Vairāk informācijas teātra mājaslapā: www.dirtydeal.lv/teatro

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.