dinamoriga.eu

“Dinamo” atbrīvo Bajarūnu, paliek 30 spēlētāji 0

Hokeja klubs Rīgas “Dinamo” pēc pārbaudes turnīra Prāgā atbrīvojis uzbrucēju Lauri Bajarūnu, kurš komandā atradās uz pārbaudes laiku.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jauni cilvēki riskē nepamanīt zarnu vēža simptomus – ārste brīdina par 5 svarīgākajām pazīmēm
Kokteilis
FOTO. 7 neparastākie veikali Latvijā, ko ir vērts apciemot
10 vienkārši ikdienas ieradumi, kas palīdzēs zaudēt svaru
Lasīt citas ziņas

Tā vēsta vienības mājas lapa internetā. 24 gadus vecais Bajarūns, kurš pēdējās četras sezonas pārstāvēja “Liepājas metalurgu”, ar “Dinamo” trenējās kopš nometnes sākuma 11. jūlijā un piedalījās četrās pārbaudes spēlēs. Tagad viņš uz pārbaudes laiku pievienosies Čehijas Ekstralīgas klubam HC “Kladno”.

Rīgas “Dinamo” turpinās gatavoties jaunajai sezonai “Inbox.lv” ledus hallē Piņķos un treneru rīcībā paliks 30 hokejisti – 3 vārtsargi (Telkvists, Sedlačeks, Jučers), 10 aizsargi (Ozoliņš, Cibuļskis, Robinsons, K. Rēdlihs, Pujacs, Reķis, Sotnieks, Laviņš, Porejs un Siksna) un 17 uzbrucēji (Ņiživijs, Šekura, Hosa, Haščāks, Džeriņš, Indrašis, Vilsons, Bukarts, Meija, Skvorcovs, Pavlovs, Cipulis, Bičevskis, Kuzmenkovs, Upītis, Sarkanis un K. Ozoliņš).

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārbaudes turnīrā Prāgā rīdzinieki četru komandu konkurencē palika pēdējā vietā.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.