Foto – Shutterstock

Diena pusē, bet jau apzagti deviņi mājokļi, aizdzīti divi auto un trīs velosipēdi 1

Sestdien valstī reģistrētas deviņas zādzības no mājokļiem, kā arī divas automašīnu un trīs velosipēdu zādzības, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Rīgas reģionā apzagti septiņi mājokļi, bet Latgalē un Vidzemē – pa vienam. Abas automašīnu zādzības reģistrētas Rīgas reģionā. No trim velosipēdu zādzībām divas notikušas Vidzemē, bet viena – Latgalē.

Svētdien valstī fiksētas arī 11 zādzības no transportlīdzekļiem, 42 cita veida zādzības un viena laupīšana, toties nav reģistrēta neviena slepkavība, liecina VP apkopotā statistika.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.