Ekrānuzņēmums no LNT video

Devās ar draudzeni mājās no kafejnīcas. Skaidro Rīgā atrastās sievietes nāves apstākļus 2

Naktī uz sestdienu, 24. novembri, ap plkst. 1.00 Valsts policija saņēmusi izsaukumu uz Andrejsalu ar informāciju, ka tur ūdenī ir atrasts sievietes līķis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā 61
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Lasīt citas ziņas

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ūdenī ir 1978. gada dzimušas sievietes līķis.
Sākotnējā informācija liecina, ka noticis nelaimes gadījums.

40 gadus vecā sieviete tonakt kopā ar draudzeni atpūtusies tuvējā kafejnīcā. Īsi pēc pusnakts abas sievietes devušās mājup.

CITI ŠOBRĪD LASA

To, kā precīzi risinājušies notikumi mirkļos, kad sievietes atradušās ārpus kafejnīcas, pagaidām nav skaidrs, taču ir zināms, ka ūdenī peldošo līķi pamanījusi sievietes draudzene.

Policija šobrīd skaidro notikušā apstākļus.

Plašāk pievienotajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.