Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Fotolia

Desmitgadīgi velobraucēji cieš sadursmē ar auto 1

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību diviem desmit gadus veciem velobraucējiem, kurus aizķēra automašīna, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. 10 neparastākās kafejnīcas Latvijā, ko ir vērts apciemot
Masks cer uz Trampa plāna izgāšanos? Nu jau nekas vairs netiek slēpts
FOTO, VIDEO. Valsts policijas izmeklētāja izliekas par savu mirušo māti, lai viņu nesodītu par cietsirdīgu izturēšanos pret suņiem
Lasīt citas ziņas

Viens negadījums noticis Kurzemes reģionā, kur kādu desmit gadus vecu meiteni aizķērusi automašīna. Bērns guvis smadzeņu satricinājumu, kā arī rokas un kājas traumas, rezultātā cietusī tika nogādāta slimnīcā.

Līdzīgs negadījums bijis arī Vidzemes reģionā, kur uz gājēju pārejas desmit gadus vecu zēnu uz velosipēda aizķēra automašīna. Zēns ar kājas traumu tika nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1191 izsaukumu, no tiem 193 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.