“Daudziem varētu būt sarežģīti nomaksāt noteikto iemaksu.” Kaminskis piedāvā noteikt pārejas periodu 13

“Būtu vajadzīgs pārejas periods un jauno nodokļu principu ieviest pakāpeniski,” kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu top 5” komentējot jauno obligāto minimālo sociālo iemaksu principa ieviešanu no 1. jūlija, sacīja Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs, ievēlēts Dobeles novada domē (LZS) Gints Kaminskis.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
FOTO. Pabradē sācies ceturtais operācijas posms; pirmo reizi publiski parāda izcelto ASV karavīru M88 tanku
Lasīt citas ziņas
Viņš uzskata, ka sociālo iemaksu veikšana ir svarīgs pienākums- “pienākums katram strādājošajam”.

“Šinī gadījumā mēs tiešām zinām, kur ir mazākās algas. Kad oficiālie ienākumi ir zemi, cilvēki vēršas pēc sociālās palīdzības Covid -19 laikā. Jautājums ir jārisina,” norāda domes deputāts.

CITI ŠOBRĪD LASA
Vienlaikus, viņš saprot, ka daudziem varētu būt sarežģīti nomaksāt noteikto iemaksu.

“Es teiktu, ka būtu vajadzīgs ieviest pārejas periodu un jauno nodokļu principu ieviest pakāpeniski – ilgākā laika periodā.

Savukārt, pašvaldībām rast iespēju kompensēt iedzīvotāju ienākuma nodokļa neizpildi,” risinājumu piedāvā Kaminskis.

Viņš norādīja, ka pandēmija nav normāla situācija: “Kamēr tā nav beigusies, nevajadzētu samazināt atvieglojumus.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.