Dati izskatās ticami 0
Augsnes analizators nosaka augsnes mitrumu, augsnes kopējo elektrovadītspēju (ko nosaucis par mēslojuma daudzumu), gaisa temperatūru, kā arī saules gaismas daudzumu, ko saņēmis augs. Nekas ārkārtīgi sarežģīts, bet tieši tie ir novērojumi, no kuriem lielā mērā atkarīga pozitīva gurķīša, tomātiņa vai cita dārzeņa izaugšana.
Uz mana balkona aug gan paprika, gan tomātu stādi, gan salātlapas, gan ķirbju stādi, gan baziliks. Izmēģinājuma laikā izvēlējos novērot tomātu stādus un papriku. Līdzko lietotnē ievadīts un saspaidīts viss nepieciešamais, tajā uzreiz iespējams redzēt pirmos rezultātus.
Pirmās 24 stundas jāiztiek vien bez mēslojuma pietiekamības, jo lietotne precīzai datu nolasīšanai prasa diennakti laika. Pēc diennakts gaidīšanas izrādās, ka tieši elektrovadītspēja ir lielākā bēda, kāpēc tomāti negrib augt – mēslojuma faktiski nav. Arī saules gaisma pavasara sākumā vēl nebija pilnīgi pietiekama. Savukārt mitrums un temperatūra bija laba. Bēdas atrisinājām, tomātiem pielejot universālo puķu un dārzeņu mēslojumu. Svarīgi, ka visas izmaiņas “Parrot” fiksē uzreiz un lietotnē faktiski tiešsaistē var sekot līdzi līknei, kas parāda esošo augsnes stāvokli.