Foto – Leta/AFP

Daniels Redklifs vēlas spēlēt seriālā “Troņu spēle” 0

Britu aktieris Daniels Redklifs atzinis, ka vēloties spēlēt nelielu lomu populārajā fantāzijas seriālā “Game of Thrones” (“Troņu spēle”).

Reklāma
Reklāma
Viņš iepriekš to nebija teicis! Zelenskis beidzot atklāj patiesību
Kāpēc pārmaksāt? Eksperti iesaka 9 lietotas, bet labas automašīnas, jaunu vietā
Kokteilis
Viss ritēs kā pa diedziņu! 4 zodiaka zīmes, kurām šis gads sola milzīgu personisko izaugsmi
Lasīt citas ziņas

“Ļoti labprāt,” viņš sacīja intervijā vietnei “Digital Spy”. “Ja viņi uzaicinātu mani spēlēt seriālā un tad manu varoni nogalinātu, es ļoti priecātos par to.”

Aktieris, kura pazīstamākā loma bija “Harry Potter” (“Harijs Poters”) filmu franšīzē, sacīja, ka esot atteicies no piedāvājumiem spēlēt televīzijas seriālos ar vairākām sezonām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pēdējā laikā esmu izlasījis pāris labus televīzijas seriālu scenārijus,” viņš teica. “Taču tas nozīmē, ka jāparakstās to darīt septiņus gadus no vietas.”

“Pašlaik es vēlos nedaudz brīvības. Ja pie manis nonāk scenārijs, kura filmēšana sāksies nākamgad, es negribu to noraidīt tāpēc, ka esmu aizņemts ar citām lietām. Tieši tas man ilgu laiku bija jādara,” uzsver Redklifs.

Redklifs pusaugu burvi Hariju Poteru spēlēja astoņās sērijas filmās, kas iznāca no 2001. līdz 2011. gadam.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.