![](https://lastatic.ams3.cdn.digitaloceanspaces.com/2020/04/LMTlogo_LETA.jpg)
Daļa LMT klientu bija palikuši bez interneta. Uzņēmums norāda, ka traucējumi novērsti 6
Ziņa papildināta plkst. 10.07 (viss teksts).
Tehnoloģiju uzņēmuma SIA “Latvijas mobilais telefons” (LMT) tīklā trešdienas rītā bija iespējami interneta darbības traucējumi, liecina kompānijas publiskotā informācija, taču tagad tie ir novērsti.
Tērzēšanas platformā “X” kompānija informēja, ka pēc tīkla programmatūras atjaunošanas daļai klientu var nedarboties interneta sakari.
Pēc tīkla programmatūras atjaunošanas daļai klientu var nedarboties interneta sakari. LMT speciālisti aktīvi darbojas, lai situāciju tuvākajā laikā normalizētu. Paldies par sapratni.
— Mans LMT (@mansLMT) February 12, 2025
“Interneta traucējumi novērsti, un LMT tīkls darbojas ierastajā režīmā,” pauda LMT Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs Valdis Jalinskis.
LMT grupas apgrozījums pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, bija 309,6 miljoni eiro, kas ir par 0,5% vairāk nekā 2023.gadā. LMT kapitālā 49% pieder Zviedrijas “Telia Company” un tās meitaskompānijai “Sonera Holding”, pa 23% akciju pieder SIA “Tet” un VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC), bet 5% – SIA “Publisko aktīvu pārvaldītājs “Possessor””.