Foto: Ieva Makare

CVK stundu pēc iecirkņu slēgšanas informēs par vēlēšanu dienas norisi 0

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) sestdienas vakarā plkst.21, stundu pēc iecirkņu slēgšanas, informēs par Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu dienas norisi un balsu skaitīšanu, aģentūru LETA informēja komisijas pārstāve Līca Laizāne.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Lasīt citas ziņas

Preses konference notiks Kongresu namā, Krišjāņa Valdemāra ielā 5. Tajā par aktualitātēm informēs CVK priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

CVK atgādina, ka EP vēlēšanās vēlēšanu komisijām ir jāievēro visām Eiropas Savienības dalībvalstīm saistošs noteikums, ka dalībvalstis nedrīkst oficiāli darīt zināmus atklātībai savus balsu skaitīšanas rezultātus, kamēr nav slēgti vēlēšanu iecirkņi dalībvalstī, kuras vēlētāji ir pēdējie, kuri piedalās vēlēšanās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējie EP vēlēšanu iecirkņi durvis vērs Itālijā svētdienas, 26.maija, vakarā, pusnaktī pēc Latvijas laika.

Laizāne atgādina, ka svētdien plkst. 24 EP birojs Latvijā un CVK plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus informēs par EP rezultātiem. Pasākums norisināsies ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.

Kopumā EP vēlēšanās var piedalīties 1,412 miljoni Latvijas iedzīvotāju.

Vēlēšanu iecirkņi Latvijā sestdien būs atvērti līdz plkst.20.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.