
Atmodinātie sapņi 0
Pēc Otrā pasaules kara beigām Konrāda uzņēmuma apgrozījums ievērojami pieauga, un 1949. gadā viņš bija gatavs realizēt savu lielo sapni. Visus gadus Konrāds, kopš kā jauns biznesmenis bija ieradies Teksasā, līdzi nēsāja fotogrāfiju, uz kuras bija attēlota viņa sapņu viesnīca – Waldorf-Astoria. Tagad viņš fotogrāfiju varēja nomainīt pret īstenību, pats kļūstot par tās īpašnieku.
Tajā pašā gadā atvēra pirmo Hilton viesnīcu ārpus Amerikas robežām – Caribe Hilton Puertoriko. Bet 1954. gadā Hiltons noslēdza vērienīgāko nekustamā īpašuma darījumu ASV – par 111 miljoniem dolāru nopērkot Statler Hotels viesnīcu tīklu.
60. gadu sākumā Hilton viesnīcas bija “tehnoloģiskākais” viesnīcu tīkls pasaulē un to paplašināšanai nebija nekādu šķēršļu, bet desmitgades beigās Konrādam piederēja vismaz 40 viesnīcu ASV un tikpat ārpus tās robežām. Hilton parādījās Londonā, Romā, Karakasā un Barbadosā. Konrāds pirmais atvēra viesnīcas lidostu tuvumā. 1959. gadā savus pirmos klientus uzņēma Hilton pie Sanfrancisko lidostas.
Iespējams, visdrosmīgākā viņa inovācija bija viesnīcu integrācija spēļu biznesā. 60. gadu beigās spēļu galvaspilsētā Lasvegasā uzbūvēja viesnīcas Las Vegas Hilton un Flamingo Hilton, kas vienlaikus bija arī spēļu iestādes. Iepriekš tamlīdzīgu hibrīdu vēl nebija. Vēlāk Hilton International pat apvienojās ar britu grupu Ladbroke Group, kas nodarbojās ar spēļu biznesu. Tieši šis darījums izglāba Konrāda viesnīcu tīklu krīzes laikā, kas sekoja pēc 2001. gada teroristiskajiem aktiem ASV, kad cilvēki izvairījās no ceļošanas, izraisot viesnīcu biznesa pasliktināšanos. Toties aizraušanās ar azartspēlēm šajā periodā pieauga kā vēl nekad.
1994. gadā Konrāda viesnīcu tīkls kļuva par pirmo pasaulē, kas varēja lepoties ar automātisko ieejas durvju atvēršanas un aizvēršanas mehānismu. Nedaudz vēlāk Hilton Worldwide kļuva par pirmo savā nozarē, kas izveidoja savu tīmekļa portālu.