
Strīdēšanās – tas nav priekš tevis 0
Lai arī noteikti prāvs ļaužu pulciņš var atzīt, ka strīdēšanās nav viņu mīļākā nodarbe, daļa saprot, ka tā ir normāla parādība jebkādās attiecībās.
Bet tā vietā, lai izlaistu pasaulē visas toksiskās domas, izskaidrotos un salīgtu mieru, tu centies maksimāli izvairīties no jebkādām viedokļu sadursmēm. Arī tad, ja tas nozīmē piekāpšanos.
“Kad tu strīdies ar kādu, tu kaislīgi cīnies par to, par ko esi pārliecināts,” skaidro attiecību eksperts Tajs Mičels “Elite Daily”. “Tavi uzskati, dzīvesstils un viss cits ir vērts, lai tā dēļ cīnītos.”
Nežēlošanās par apstākļiem, kas burtiski izsauc tās nepieciešamību
Nevarētu gan apgalvot, ka tava žēlošanās ir apkārtējiem cilvēkiem kaut kas ļoti baudāms un patīkams. Tomēr reizi pa reizei ir vajadzīgs nedaudz pažēloties.
Arī tad, ja nonāc situācijā, kad kaut kas nav izdarīts kā lūdzi, ne vienmēr ir jāpieņem gala rezultāts. Ja aiziesi uz kafejnīcu, bet pasūtītās zivs galdā tiks servēta cūkgaļa, nevajag baidīties nokārtot situāciju un nedaudz pagausties, situāciju skaidro “Bustle” eksperti.
Lai gan tas nav pasaules gals, būtu tikai loģiski, ka tevi piemeklē vilšanās sajūta, kuru dažkārt ir visai veselīgi izlaist ārā.