Foto AP/Scanpix/LETA

Brīvdienās laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni. Mainījusies prognoze par laiku nākamnedēļ 0

Šīs nedēļas otrajā pusē laikapstākļus Latvijā noteiks cikloni. Mainījusies prognoze par laikapstākļiem nākamnedēļ

Reklāma
Reklāma
Satraucošs signāls no karaļnama? Pāvests apglabāts, bet visi runā tikai par vienu…
Kokteilis
8 latviešiem pilnīgi normāli ieradumi, kas ārzemniekiem šķiet dīvaini. Tēja un medus ārstē visas kaites! 29
Kokteilis
Tuvākajās dienās konflikti būs neizbēgami: kurām zīmēm draud vislielākās nepatikšanas?
Lasīt citas ziņas
18.novembra naktī un rītā Latviju no rietumiem šķērsos atmosfēras fronte, kas atnesīs lietu, valsts austrumos iespējams arī slapjš sniegs.

Dienā starp mākoņiem uzspīdēs saule un tikai vietām – it īpaši Vidzemē – gaidāmi īslaicīgi nokrišņi. Gaisa temperatūra pakāpsies līdz +5..+8 grādiem, piekrastē gaidāmas rietumu vēja brāzmas līdz 17 metriem sekundē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stiprākais vējš pūtīs sestdien naktī un no rīta. “Global Forecast System” šobrīd prognozē, ka rietumu, ziemeļrietumu vēja ātrums brāzmās sasniegs 19-24 metrus sekundē, piekrastē iespējamas brāzmas līdz 28 metriem sekundē.

Augstākā gaisa temperatūra – līdz pat +11 grādiem – prognozēta piektdienas vakarā un naktī uz sestdienu, plosoties vējam. Sestdien no rīta un dienā temperatūra pazemināsies līdz +3..+8 grādiem, uzspīdēs saule.

Sagaidāms, ka svētdienas vakarā sāks ieplūst aukstāks gaiss un nākamās nedēļas sākumā temperatūra noslīdēs zem nulles.

Jaunākās prognozes nākamajai nedēļai rāda siltāku laiku un mazāku nokrišņu daudzumu nekā tika paredzēts iepriekš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.