Kamerons pie sasistas siles 4
Aizejošais premjerministrs centās pārliecināt Eiropā dzīvojošos britus, ka viņu dzīves apstākļos nebūs tūlītēju pārmaiņu pēc referenduma. “Britānijas ekonomikas pamats ir stabils,” Kemerons centās iedrošināt finanšu tirgu, taču jau nākamajā dienā pēc referenduma britu mārciņas kurss nokrita līdz zemākajam līmenim pēdējos 30 gados.
Pēc finanšu ekspertu aplēsēm, britu finanšu tirgi pēc referenduma rezultātu paziņošanas zaudēja vismaz 350 miljardus mārciņu, kas ir vairāk nekā Apvienotās Karalistes iemaksātā summa ES kasē 43 dalības gados Eiropas Savienībā.
Viņš piebilda, ka Britānija paliks atvērta sabiedrība, “kur viens otru mīloši cilvēki varēs precēties, lai kāda būtu viņu seksuālā ievirze”. Stāvot blakus savai sievai Samantai, Kemerons teica drebošā balsī: “Es mīlu šo valsti un jūtos pagodināts tai kalpot, un darīšu visu, ko spēju, nākotnē, lai sekmētu šīs dižās valsts attīstību.”
Premjerministrs Deivids Kemerons gribēja modernizēt Konservatīvo partiju un saliedēt Apvienoto Karalisti, taču panāca tieši pretējo,” secina laikraksts “The Financial Times”.