Blūms Eirolīgā sarūgtina Bertānu 0

Basketbola Eirolīgas spēlē ceturtdien Jāņa Blūma “Lietuvos Rytas” Viļņā ar 69:61 pārspēja Dāvja Bertāna Belgradas “Partizan”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Dzimuši ģēniji: šīm zodiaka zīmēm ir augstākais IQ 4
TV24
“Tā ir cūku kūts. Pat cūkas dzīvo labāk.” Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta vadītājs nosauc 3 nosacījumus, lai vienotos ar Ukrainu 99
Karu izbeigs kājnieks netīrā formā: Komandiera atziņas par frontes realitāti Ukrainā 62
Lasīt citas ziņas

Blūms spēlēja 22 minūtes un guva sešus punktus, realizējot divus no trim tālmetieniem. Tāpat viņa rēķinā trīs atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un viena pārtverta bumba, kā arī viena kļūda.

Blūms laukumā devās sākumsastāvā, savukārt Bertāns nāca uz maiņu un spēlētajās16 minūtēs guva trīs punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, pārtvēra viena bumbu un reizi kļūdījās.

 

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzšinējas divās grupas spēlēs abas komandas bija zaudējušas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.