Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele šomēnes iekārtojusies jaunā darba vietā 104

Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele (AP) šomēnes kļuvusi par “Latvijas Amerikas acu centra” (LAAC) valdes locekli, liecina “firmas.lv” informācija.

Reklāma
Reklāma
“Iespējams, vainīga ir kļūda mašīnas vadītāja vai vecākā apkalpes vadītāja rīcībā.” Noteikta precīza nogrimušās bruņumašīnas atrašanās vieta 55
Trampa atbilde par ASV karavīru pazušanu Lietuvā ir tikpat šokējoša kā pats notikums 54
atbrīvoties no “stresa riepas” uz vēdera? 10 pārtikas produkti, kas palīdz samazināt kortizola līmeni
Lasīt citas ziņas

LAAC pilnībā pieder SIA “Dziedniecība”. Tā valdes priekšsēdētāja ir Natālija Točiļenko, bet trešā valdes locekle – Una Brūna. Pērn uzņēmums strādājis ar 4,75 miljonu eiro apgrozījumu un 133 000 eiro peļņu.

“Dziedniecība” pārvalda “MFD veselības grupu”. “Dziedniecības” apgrozījums 2020.gadā bija 14 miljoni eiro, bet peļņa – nepilns miljons eiro. “Dziedniecības” īpašnieki ir Natālija Točiļenko – 35,61%, Aleksandrs Točiļenko – 35,61%, Gaļina Muračkovska – 22,48%, bet 6,29% “Dziedniecības” kapitāldaļu pieder SIA “Veselības korporācija”, kuras īpašnieks arī ir Aleksandrs Točiļenko.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņķele veselības ministres amatu zaudēja šā gada sākumā, kad premjers Krišjānis Kariņš (JV) viņai izteica neuzticību, pārmetot problēmas ar vakcīnu pret Covid-19 pieejamības plānu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.