Foto: Scanpix/Reuters/LETA

Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 117

Kā noprotams, Covid pandēmija ietekmēja pēdējās olimpiskās spēles Tokijā un stingrie sociālās distancēšanās ierobežojumi nozīmēja to, ka sportistiem tā nebija gluži tāda pati olimpiskā pieredze, kā ieraksts. Bijusī olimpiete Sūzena Tīdke izdevumam “Bild” atklājusi, ka sportisti olimpiskajos ciematos ieraduši socializēties pēc sirds patikas, nodoties intīmām izklaidēm.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Pazīmes, ka tu patērē pārāk daudz olbaltumvielu 2
Krievijā trīskāršojušies “vārti uz elli”, kas var aprīt zemi un ciemus
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests. Pasaki, ko tu attēlā ieraudzīji pirmo, un atklāj savas visslēptākās vēlmes
Lasīt citas ziņas

Gadu gaitā katrās olimpiskajās spēlēs sportistu ciemats ir iemantojis reputāciju kā seksa perēklis. Olimpiskajās spēlēs prezervatīvi tiek dalīti kopš 80. gadiem, un 2016. gada olimpiskajās spēlēs Rio tika ziņots, ka viņiem tika nodrošināti 450 000 prezervatīvu. Tas nozīmē, ka katram sportistam tika piešķirti vairāk nekā 40 prezervatīvu.

Bijusī tāllēcēja Sūzena sacīja, ka sekss olimpiskajās spēlēs ir neizbēgams. Sacensību stress un gars liek sportista hormoniem un endorfīniem plūst pāri malām, piepildot viņus ar enerģiju, no kuras viņi vēlas atbrīvoties: “Sportisti olimpiskajās spēlēs ir sasniedz fizisko maksimumu. Kad konkurss ir beidzies, viņi vēlas atbrīvot savu enerģiju.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi esot nodarbojušies ar seksu pat agrā rīta stundā, viņa apgalvoja, pastāstot, ka dažreiz neesot pat varējusi gulēt, jo traucējušas skaņas no blakus istabām:

“Notiek viena ballīte pēc otras, tiek lietots alkohols. Cilvēki nodarbojas ar seksu, un ir pietiekami daudz cilvēku, kas uz to tiecas.”

Seksa eksperte un attiecību terapeite Tammija Nelsone sacīja, ka adrenalīns un dopamīns var nomākt stresu un pat mazināt negatīvās domas un vainas apziņu. Viņa paskaidroja, ka tādi hormoni kā serotonīns, epinefrīns un dopamīns ietekmē seksuālo tieksmi un uzbudinājumu.

Serotonīns izdalās, kad cilvēks jūtas apmierināts vai ir paveicis kaut ko labu, savukārt dopamīns ir pazīstams kā labas pašsajūtas hormons. Tāpēc var tikai iedomāties, cik ļoti smadzenes ir pārpludinātas ar šiem hormoniem pēc zelta medaļas iegūšanas.

Parīzes olimpiskās spēles norisināsies no 26.jūlija līdz 11.augustam. Arī Latvijas prezidents Edgars Rinkēvičs no šodienas līdz 28.jūlijam darba vizītē apmeklēs Parīzi, liecina prezidenta darba kārtība.

Plānots, ka šodien Rinkēvičs piedalīsies samitā “Sports ilgtspējīgai attīstībai”.

Savukārt rīt, 26.jūlijā, prezidents piedalīsies Francijas prezidenta Emanuela Makrona rīkotā pieņemšanā Elizejas pilī un XXXIII vasaras olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā.

Vizītes laikā Rinkēvičs olimpiskajā ciematā tiksies ar Latvijas olimpiskās komandas sportistiem, kā arī vēros pirmos Latvijas sportistu startus olimpiskajās spēlēs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.