Bijusī Latvijas sportiste - svarcēlāja Rebeka Koha

Bijušās svarcēlājas Rebekas Kohas un viņas vīra ģimenē notikusi traģēdija 12

Bijušās Latvijas svarcēlājās Rebekas Kohas (tagad – Rebekas Salsabilas Ibrahimas) vīrs, Kataras sportists Moazs Mohameds Ibrahims soctīkla “Instagram” “īsajos stāstiņos” nācis klajā ar sēru vēsti – abu gaidītais bērniņš ir devies mūžībā.

Reklāma
Reklāma
“Rīt būs svarīgs vakars…” Tramps nāk klajā ar brīdinājumu. Kas rīt gaidāms? 31
“LR4 vadība ir pelnījusi, ka tā tiek atlaista.” Latvija svin “Oskaru”, bet Latvijas Radio 4 informācija krievu valodā šokē sabiedrību 21
Kokteilis
6 zodiaka zīmes, kam nepiemīt ne mazākās līdera dotības 25
Lasīt citas ziņas

Moazs savā tekstā pateicies Dievam par visu un pavēstījis, ka viņa dēls Eliass ir devies prom no šīs pasaules. Sportists tāpat lūdzis Dievu būt žēlsirdīgu, lai viņiem ar Rebeku būtu spēks pārdzīvot notikušo traģēdiju.

Moazs “Intagram” stāstiņos paziņojis par traģēdiju ģimenē.
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau tika ziņots, ka šī gada martā Rebeka paziņoja, ka ir sava pirmā bērniņa gaidībās.

Kādreizējā Latvijas svarcēlājā Rebeka Koha un Kataras disku metējs Moazs Mohameds Ibrahims 2020.gada pavasarī saderinājās un jau tā paša gada jūlijā latviešu sportiste paziņoja, ka ir izlēmusi pāriet islāmticībā un pamet profesionālo sportu. 2020.gada 9.oktobrī pāris oficiāli apprecējās.

SAISTĪTIE RAKSTI