foto: warriors.com

Biedriņš gūst pirmos punktus šogad 0

NBA čempionātā Goldensteitas “Warriors” izbraukumā ar 108:95 pārspēja Klīvlendas “Cavaliers”, Andris Biedriņš guva pirmos divus punktus šajā gadā.

Reklāma
Reklāma
“Valsts “pārvaldei” vajadzētu degt zilās ugunīs!” Lato Lapsa esot atklājis informāciju par milzīgu naudas summu izšķiešanu uz valsts aizsardzības rēķina
Krimināls
Kristīni izsekoja un izkrāpa 10 000 eiro: noved līdz stadijai, ka biju gatava atdod visu, lai tikai tiktu projām, kaut kur drošībā!
Ak, skaistā jaunība! Seši apģērba krāsu toņi, kas palīdzēs jums izskatīties dažus gadus jaunākam
Lasīt citas ziņas

Spēlei atkal nebija pieteikts “Warriors” iecerētais pamatsastāva centrs Endrjū Boguts. It kā pietaupīšanas nolūkos – komandas galvenais treneris Marks Džeksons skaidro, ka vismaz līdz visu zvaigžņu spēles laikam Boguta savainotajai potītei netiks dota maksimāla slodze un divas dienas pēc kārtas, kā sanāca šoreiz, viņš nespēlēs. Tādēļ centra spēlētāja pozīcijā sākuma sastāvā devās Andris Biedriņš. 11 minūtēs un 24 sekundēs Biedriņš guva divus punktus, iemetot vienīgo metienu no spēles. Tie bija Andra pirmie punkti pēc 12 spēļu pārtraukuma, kuru laikā latviešu centra spēlētājs pa grozu meta tikai vienreiz. Tie bija pirmie Biedriņa punkti 2013. gadā! Vēl Andra rēķinā piecas atlēkušās bumbas, divi bloķēti metieni, viena pārtverta bumba, komandai ar viņu laukumā +12. Viena no labākajām spēlēm sezonā!

“Warriors” komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt ne tikai Bogūts, arī iepriekšējā mačā potīti savainojušais komandas līderis Stefens Karijs un Harisons Bārnzs. Tomēr kareivju rindās atradās jauni līderi, turklāt “Warriors” spēlēja kā komanda un trāpīja visus deviņus pirmos tālmetienus. Īpaši izcēlās aizsargs Klejs Tompsons, kura rēķinā seši trejači un karjeras rezultativitātes rekords – 32 punkti. Saspēles vadītājs Džarets Džaks atkārtoja karjeras rekordu rezultatīvās piespēlēs (12) un guva 26 punktus, tuvāk groziem pāris soļu attālumā no triple double palika Deivids Lī – 20 punkti, 13 atlēkušās bumbas un astoņas piespēles. “Warriors” ar 28 uzvarām un 17 zaudējumiem Rietumu konferences turnīra tabulā saglabā piekto vietu.

 

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS

CITI ŠOBRĪD LASA

NBA. “Warriors” – “Cavaliers” 108:95 viesos, Andris Biedriņš 11 min., 2 (1/1)+5Ab+2BM.

FIBA IZAICINĀJUMA KAUSS. “Szolnoki” – “Paris Levallois” 71:93 viesos, Ernests Kalve 16 min., 6+2AB. “Norrkoping” – “Himik” 76:81, Edgars Jeromanovs 20 min., 22 (rezultatīvākais, 8/5, 3/2, 8/6)+5AB+2RP.

IGAUNIJA. “Kalev/Cramo” – “Kalev” 95:62, Armands Šķēle 29 min., 17+9AB+5RP.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.