“Bērni viendzimuma ģimenēs ir bijuši vienmēr. Daudzi auguši kopā ar māti un vecmāmiņu,” tā kustības “Dzīvesbiedri” vadītājs 0

Skatītājas jautājums par bērniem viendzimuma ģimenēs – lielie cilvēki var sevi aizstāvēt, cīnīties par testamentiem un tiesībām, bet vai par bērniem no šādām ģimenēm ir padomāts, vai šos bērnus sabiedrībā citi bērni neapsmies?

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

Bērni viendzimuma ģimenēs ir bijuši visu laiku, tas nav nekāds jaunums – šeit nav runa tikai par ģimenēm ar diviem viendzimuma partneriem, bet vēl vairāk bērnu ir auguši viendzimuma ģimenēs ar māti un vecmāmiņu vai tamlīdzīgos modeļos. Šādi jautājumu TV24 raidījumam “Uz līnijas” komentē Kaspars Zālītis, kustības “Dzīvesbiedri” vadītājs.

“Mums tagad mazāk par to jādomā, bet vairāk par sabiedrības izglītošanu, kāpēc citiem ir tik slikti šeit dzīvot. Ja skatāmies pēc mobinga, bulinga skolās kopumā, kas ir milzīga problēma, tad kāpēc radīt bērnus, ja viņus skolā pazemos?!” retoriski vaicā Zālītis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņš uzskata, ka šeit ir jautājums, ka bērni viendzimuma ģimenēs bērni vienmēr ir bijuši, bet šobrīd tie ir arvien vairāk redzami, šeit ir tas jautājums, kas jārisina, un šo bērnu un viņu vecāku drošības apziņu risinātu Civilās savienības likums, kas būs, ja kāds no vecākiem ies bojā vai tamlīdzīgi.

Praida gājiens Rīgā
LGBT/ Praidi Latvijā un pasaulē
SAISTĪTIE RAKSTI