Foto: Evija Trifanova/LETA

Bauskas pusē uz lauka sadeg kombains 0

Trešdien Bauskas novadā uz kāda lauka sadedzis kombains, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
Kā krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
Lasīt citas ziņas

Trešdien plkst.17.45 Bauskas ugunsdzēsēji devās uz Bauskas novada Brunavas pagastu, kur dega kombains 15 kvadrātmetru platībā un no vienas degvielas bākas bija iztecējusi un aizdegusies degviela.

Noplūdi no otras degvielas bākas ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās apturēt. Dzēšanas darbos, kas noslēdzās plkst.18.53, piedalījās seši ugunsdzēsēji ar divām autocisternām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.