bkvalmiera.lv

Baroni salūzt pēdējās ceturtdaļas vidū 0

Baltijas basketbola līgas spēlē „Barons kvartāls” savā laukumā ar 75:81 zaudēja „Prienai” komandai.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ūdensvīrs – orangutāns, Dvīņi – lapsa: kāds savvaļas dzīvnieks tu esi pēc zodiaka zīmes
Spēcīga alternatīva gaļai: 6 olbaltumvielām bagāti dārzeņi, kas bagātinās jūsu uzturu un palīdzēs samazināt svaru
Smieklu deva vakaram jeb kā elektropanikas cēlāji šoreiz pārspēja paši sevi: Es tev arī nogriezu puskukuli maizes!
Lasīt citas ziņas

Pērn spēlē pret vienu no Lietuvas čempionāta medaļu pretendentiem „Prienai” baroni savā laukuma zaudēja ar 86:117. Šogad, kad komandu komplektācija ir visai līdzīga, „Barons kvartāls” cīnījās par uzvaru un vienubrīd šķita, ka tā ir rokas stiepiena attālumā.

Izturējuši pirmo lietuviešu ofensīvu, „Barons kvartāls” pārņēma vadību. Laiks ritēja, bet pārsvars šķita pietiekami solīds – 28. minūtē 50:36, 34. minūtē 68:59. Un tikai tad baroni salūza, trīs minūšu laikā zaudējot 15 punktus pēc kārtas (68:74 37. minūtē) un līdz ar to visu spēli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Neraugoties uz neveiksmi spēlē pret vienu no C grupas līderiem, „Barons kvartāls” saglabā labas izredzes piedalīties izslēgšanas spēļu turnīrā.

BALTIJAS BASKETBOLA LĪGA

C grupa

„Barons kvartāls” – „Prienai” 75:81 (14:20, 38:32, 61:55). Rozītis 23, Apsītis 13, Čavars, Bergmanis pa 12.

Tabulā: 1. „Pieno žvaigždes” 10-0, 2. „Prienai” 8-2, 3. „Rock” 6-4, 4. „Barons kvartāls” 5-5, 5. „Juventus” 4-6, 6. „Caspiy” 3-9, 7. „Valga” 0-10.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.