Foto: EPA/SCANPIX
Foto: EPA/SCANPIX
Krievijas prezidents Vladimirs Putins (foto – no kreisās) un Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko.

Baltkrievijas diktators nobijies? Lukašenko ierunājas par iespējamo Krievijas sabrukumu 79

Pašpasludinātais Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko atzinis, ka Krievijas sabrukums ietekmēs visas pārējās Neatkarīgo valstu sadraudzības (NVS) valstis un aicina tās turēties kopā.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Telegram” kanālos arvien satraucošākas krievu atzīšanās: Karš ir kļuvis par komadieru privāto biznesu
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Lasīt citas ziņas

“Var rasties situācija, ka neviena no mums – valsts – neiztikt bez šīs vienotības. Un, ja mēs to nesapratīsim šodien, ar mums tiks galā individuāli. Bet, ja Krievija sabruks, mēs visi tiksim ievilkti šajā virpulī,” BelTA citē Lukašenko teikto.

NVS valstu Iekšlietu ministru padomes sanāksmē viņš sacīja, ka uz kara Ukrainā fona daudzi vadītāji un tiesībsargājošās iestādes sākušas meklēt sev kādu labumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Ņemot vērā savu pieredzi, es teiktu, ka dzīve šobrīd ir ļoti trauksmaina un mainīga. Daudzi cilvēki meklē peļņu, tostarp atkāpjoties no mūsu vispārējās, padomju laika attīstības tendences. Daži [domā]: “Turēsimies pa gabalu no Krievijas, jo tai ir piemērotas sankcijas. Mēs kaut kā baidāmies nokļūt zem tām un tā tālāk…… Mēs meklējam savu labumu. Nevajag tā darīt,” teica Lukašenko.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.