Foto: VUGD

VIDEO. Babītē kādas privātmājas kamīnā iekrīt pūce 0

Vakar, 30. oktobrī, glābēju palīdzība bija nepieciešama pūcei, kura Babītes novadā kādā dzīvojamā mājā caur skursteni bija iekritusi kamīnā, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
TV24
Kāpēc tas maksā 1000 eiro? “Šis ir ekskluzīvs pakalpojums, kuru cilvēki grib vairāk, nekā tas ir pieejams!”
Lasīt citas ziņas

Glābēji putnu notvēra un nodeva veterinārās klīnikas darbiniekiem.

VUGD uzsver, ka ugunsdzēsēju glābēju palīdzība samērā bieži ir nepieciešama nelaimē nokļuvušiem putniem, kuri, piemēram, ielidojuši ventilācijas šahtā vai sapinušies makšķernieku auklās.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.