Foto: LETA

Avārijā pie Rēzeknes gājis bojā Igaunijas džudo izlases treneris, cietuši septiņi bērni 1

Satiksmes negadījumā apmēram 30 kilometru no Rēzeknes gājis bojā viens no Igaunijas džudo izlases treneriem Vladimirs Kļiņkovs un cietuši septiņi bērni, ziņoja Igaunijas sabiedriskā televīzija.

Reklāma
Reklāma
Donalda Trampa atbilde uz jautājumu, par ko nevienam nav šaubu, pārsteidz pat pašus amerikāņus 44
Kokteilis
Pusdienu ceļvedis: ko vislabāk ēst pusdienās atbilstoši tavai zodiaka zīmei
Īrija gatava maksāt visiem ārzemniekiem līdz pat 84 000 eiro jauna mājokļa iegādei. Kur slēpjas āķis?
Lasīt citas ziņas

Četri bērni – 10, 11 un 15 gadus veci – guvuši ievainojumus un nogādāti slimnīcā, bet mikroautobusa vadītājs gājis bojā. Bojāgājušais ir džudo treneris Vladimirs Kļinkovs.

Avārija notikusi ap plkst.8 Bērzpils pagasta Domopolē. Mikroautobuss “Ford Transit” bijis ceļā no Rēzeknes uz Gulbeni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins aģentūru LETA informēja, ka iemesli, kuru dēļ 1967. gadā dzimušā vīrieša vadītais auto nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās, pagaidām nav noskaidroti.

Automašīnā bijuši vēl trīs cilvēki, kas avārijā nav cietuši.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti vēl 92 ceļu satiksmes negadījumi, kuros viens cilvēks gāja bojā un cietuši deviņi cilvēki. Divi no cietušajiem bija gājēji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.