Foto-Shutterstock

Aucē pieņem lēmumu, ko gaida daudzi privātmāju īpašnieki 0

Nekustamo īpašumu saimniekiem Auces novadā turpmāk nevajadzēs ziemā kopt īpašumam piegulošās ietves, lēmusi novada dome.

Reklāma
Reklāma
Viņš iepriekš to nebija teicis! Zelenskis beidzot atklāj patiesību
Kāpēc pārmaksāt? Eksperti iesaka 9 lietotas, bet labas automašīnas, jaunu vietā
Krievijas zaudējumi karā pirmo reizi mazāki par Ukrainas – ko tas nozīmē?
Lasīt citas ziņas

Grozot pašvaldības teritorijas un tajā esošo ēku un būvju uzturēšanas noteikumus, deputāti lēmuši, ka nekustamajam īpašumam piegulošo teritoriju ietves ziemas periodā turpmāk kops pašvaldība.

Dome arī samazinājusi nekustamajam īpašumam piegulošās teritorijas iespējamo apmēru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Noteikumos aktualizēti arī soda apmēri par šo noteikumu pārkāpšanu, latus pārkonvertējot eiro. Tāpat dome lēmusi, ka gadījumā, ja īpašuma vai tam piegulošā teritorija netiek sakopta divu nedēļu laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas, attiecīgā vieta var tikt sakopta par pašvaldības līdzekļiem, pret pārkāpēju vēršot prasību par šo izdevumu atlīdzināšanu pašvaldībai.

Pašvaldībā uzskata, ka noteikumu grozījumi būtiski neietekmēs tās budžetu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.