Foto Bezvests.lv/Facebook

Atrasts pa ceļam no slimnīcas uz mājām pazudušais pensionārs 0

Atradies meklētais pensionārs Nikolajs Dubrovins, kurš pazuda šā gada 28. septembrī Rīgā ceļā no slimnīcas “Biķernieki” uz mājām. Pensionārs atrasts sveiks un vesels, ar priecīgo vēsti savā mājas lapā dalījusies bezvēsts pazudušo meklēšanas organizācija Bezvests.lv.

Reklāma
Reklāma
Dabiski palīgi asinsspiediena kontrolei: 5 sēklas, ka noteikti jāiekļauj uzturā
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
Kokteilis
Guntara Rača neatzītie bērni beidzot satikušies! Publicēts kopīgs foto ar sirsnīgu vēstījumu 24
Lasīt citas ziņas

80 gadus vecā vīra tuvinieki no sirds pateicas visiem, kas palīdzēja viņa meklēšanā.

Jau vēstīts, ka Bezvests.lv kinologu un brīvprātīgo pensionāru meklējumi slimnīcas apkārtnē nevainagojās panākumiem. Kamēr ģimene apzvanīja slimnīcas, Nikolaja dēls turpināja tēva meklējumus pa visu Rīgu.Tēvu viņš atrada naktī Centrālajā dzelzceļa stacijā sēžam uz soliņa. Pensionārs dēlam stāstījis, ka apmaldījies pa ceļam uz mājām. Kā viņš nokļuvis stacijā, sirmgalvis nemācēja pastāstīt.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.