Ekrānuzņēmums no video

Atlaistā limbažniece nav saņēmusi nopelnīto. Cīņa ar vējdzirnavām? 1

Limbažu iedzīvotāja Inese, kuru vietējā veikala ”Narvesen” vadība nelikumīgi atlaida no darba pirms došanās dekrētā, tādējādi zaudējot naudu, aizvien no bijušā darba devēja nav sagaidījusi atvainošanos un viņai pienākošos naudu – aptuveni 1500 eiro.

Reklāma
Reklāma
Viņš iepriekš to nebija teicis! Zelenskis beidzot atklāj patiesību
Kāpēc pārmaksāt? Eksperti iesaka 9 lietotas, bet labas automašīnas, jaunu vietā
Kokteilis
Viss ritēs kā pa diedziņu! 4 zodiaka zīmes, kurām šis gads sola milzīgu personisko izaugsmi
Lasīt citas ziņas

Ar Inesi vēlreiz satikās TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Tiesa lēma, ka Inese ir atjaunojama darbā, viņai pienāktos māmiņalga, tāpat darba devējam lika samaksāt neizmaksāto algu, naudu par slimības lapu, kā arī jāmaksā kompensācija par morālo kaitējumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pagājušā gada rudenī par franšīzes ņēmēja rīcību ”Bez Tabu” informēja zīmola ”Narvesen” priekšniecību Latvijā, kura solīja pārtraukt sadarbību uz konkrēto uzņēmēju. Raidījums pārliecinās, ka šis solījums ir turēts.

Tomēr ar uzņēmēju raidījumam neizdevās sazināties.

Cīņā ar vējdzirnavām? Kā Inesei atgūt pelnīto?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.