Foto – LETA

ASV nosūtīs 200 karavīrus uz militārajiem manevriem Ukrainā 1

Savienotās Valstis nosūtīs aptuveni 200 karavīrus uz ASV vadītajiem militāriem manevriem Ukrainā, trešdien paziņojis Pentagons.

Reklāma
Reklāma
Mājas
10 ēdieni, kurus nekad nedrīkst dot kaķiem — jūs būsiet pārsteigti
Atrasts ceturtā Pabrades poligonā pazudušā kareivja ķermenis: viņš neatradās purvā 80
Tiklīdz karš Ukrainā beigsies, Putins varētu ātri pārvietot karaspēku uz Baltijas valstu robežām – vācu izlūkdienests
Lasīt citas ziņas

Mācības “Rapid Trident 14” ilgs no 13. līdz 26.septembrim un notiks Ukrainas rietumos pie robežas ar Poliju. Tajās piedalīsies vairāki simti NATO karavīru, trešdien paziņoja Polijas Aizsardzības ministrija.

ASV nosūtīs uz mācībām aptuveni 200 karavīrus no 173.gaisa desanta brigādes.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tās ir miera uzturēšanas mācības,” norādīja Pentagona pārstāvis pulkvedis Stīvens Vorens.

ASV jūras spēki piedalīsies arī atsevišķās mācībās Melnajā jūrā, kas sāksies nākamajā nedēļā, piedaloties Ukrainas, Turcijas, Gruzijas un Rumānijas spēkiem.

Manevros piedalīsies arī divi NATO karakuģi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.