Foto: LETA/Edijs Pālēns

Astronomiskā ziema Latvijā sākusies ar 2-12 centimetrus biezu sniega kārtu 0

Aizvadītajā naktī Zemes ziemeļu puslodē iestājās astronomiskā ziema, un visā Latvijā tā sākusies ar salu un sniegu, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

TV24
Eksperts brīdina: Tā ir situācija, no kuras mēs neizvairīsimies. Latvijā, iespējams, sāks dedzināt atkritumus
TV24
“ASV stratēģija izskatās pēc kara pieteikuma Eiropas Savienībai.” Britu eksperts par iespējamiem Trampa rīcības riskiem
Kokteilis
Ātrs psiholoģiskais tests: kura no virvēm, jūsuprāt, ir visgarākā? 5
Lasīt citas ziņas

Sniega segas biezums ir no 2-4 centimetriem daudzviet valsts rietumu daļā līdz 10-12 centimetriem austrumu novados.

Arī sestdienas rītā vietām – it īpaši Latvijas austrumos – nedaudz snieg. Lielā valsts daļā redzamību pasliktina dūmaka. Debesis apmākušās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra -1..-6 grādi, valsts ziemeļaustrumos līdz -8 grādiem. Pūš lēns līdz mērens austrumu vējš.

Rīgā apmācies rīts, pūš austrumu vējš 3-6 metri sekundē, gaisa temperatūra -4 grādi.

Maksimālā gaisa temperatūra piektdien bija no -3 grādiem Kurzemes piekrastē līdz -8 grādiem Alūksnē.

Augstākā gaisa temperatūra Eiropā 21.decembrī bija aptuveni +20 grādu Portugālē, Spānijā, Itālijā un Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra naktī uz sestdienu -24 grādi Somijā un -28 grādi Krievijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.