Foto-LETA/AFP

Ārstēties Latvijā ieradīsies divi Ukrainas vienotības aizstāvji 0

No Ukrainas pilsētas Dņipropetrovskas trešdien Rīgā ieradīsies divi cietušie, kas piedalījušies antiteroristiskajās operācijās Ukrainā un guvuši smagas traumas, informē Ārlietu ministrijā.

Reklāma
Reklāma
Tramps nikns uz Putinu un pirmo reizi publiski izsaka reālus draudus
Burovs iespējams slēpj dzīvokļus un dārgas gleznas: znots nodod KNAB informāciju
Kokteilis
Trampa pavāri “tiek izdancināti godam”. Baltā nama virtuves aizkulises un ko labprāt iekož ASV prezidents
Lasīt citas ziņas

Cietušajiem Latvijā sniegs nepieciešamo medicīnisko palīdzību, kā arī rehabilitāciju P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā un Vaivaru nacionālajā rehabilitācijas centrā Jūrmalā.

Par cietušo nogādāšanu Latvijas ārstniecības iestādēs savas nesenās vizītes laikā Ukrainā ar Dņipropetrovskas apgabala administrācijas pārstāvjiem vienojās Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V).  

CITI ŠOBRĪD LASA

Palīdzība tiek sniegta no valsts budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem” piešķirtā finansējuma Ukrainas protestu laikā cietušo personu ārstēšanai un rehabilitācijai. Līdz šim ar šī atbalsta palīdzību Latvijas medicīnas iestādēs ārstējušies astoņi cietušie no Ukrainas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.